autorka kursu

Nazywam się Dorota Milewska i jestem wizażystką.

Wszystkiego nauczyłam się sama i od niemal 10 lat z powodzeniem pracuję przy sesjach zdjęciowych, eventach oraz z prywatnymi klientkami. Najbardziej jednak lubię uczyć.

Uważam, że makijaż to nie żadna tajemna wiedza, każdy może się nauczyć wykonywać go poprawnie. Ba, nawet i bardzo dobrze, bo dlaczego nie? Makijaż może być przyjemnością a nie tylko obowiązkiem lub czynnością wykonywaną z przyzwyczajenia.

Lekcji zaczęłam udzielać na prośbę kolejnych zadowolonych klientek i muszę przyznać, że bardzo to polubiłam. Dlatego właśnie  w tą stronę chcę się rozwijać, a przy okazji też rozwijać się będą moje uczennice.

Uczę stacjonarnie (Poznań!) w systemie 1 na 1, czyli przez cały czas poświęcam Ci 100% uwagi. Główny nacisk kładę na praktykę, dlatego to Ty dostajesz do dyspozycji pędzle i kosmetyki, a pod moim okiem stworzysz krok po kroku piękne makijaże.

Więc jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się nad takim kursem – ZAPRASZAM! Na pewno będziesz zadowolona 🙂

Ps. Przygotowuję też kurs online, jeśli jesteś takim zainteresowana – zapisz się do listy oczekujących! Dostaniesz wtedy powiadomienie i zniżkę dla pierwszych kursantek.

Love of beauty is Taste. The creation of beauty is Art

– Ralph Waldo